Doradztwo ADR

Oferujemy współpracę w zakresie pełnienia obowiązków doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych w Państwa Firmie. Wykonujemy usługi dla przedsiębiorstw, które przewożą towary niebezpieczne lub dokonują związanego z tym załadunku lub rozładunku w transporcie drogowym.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • sporządzania raportów i sprawozdań rocznych oraz powypadkowych,
  • doradztwa w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych,
  • oceny zgodności realizacji przewozu z wymaganiami określonymi w ustawie o przewozie materiałów niebezpiecznych,
  • szkolenia pracowników,
  • doradztwa przy oznakowaniu sztuk przesyłki i jednostek transportowych.

 W dniu 1 stycznia 2012r. weszła w życie nowa ustawa o przewozie towarów niebezpiecznych (Dz. U. 2011 nr 227 poz. 1367; Ustawa z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych). Zgodnie, z którą obowiązek wyznaczenia doradcy ma KAŻDY uczestnik przewozu (a więc także załadowca, pakujący, rozładowujący, odbiorca). 

Z obowiązku posiadania doradcy są zwolnieni TYLKO przewoźnicy wykonujący przewozy towarów niebezpiecznych w ilościach nie wymagających oznaczenia pojazdu.

mgr inż. Dariusz Niezgoda
Doradca ADR od 2004 roku. Świadectwo doradcy ds bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych nr 626/2014 ważne do 25.04.2019.

Obsługa firm na terenie Sandomierza, Tarnobrzegu, Kielc i okolic.

Zapytania o cennik i więcej informacji proszę kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.